ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Repase AKU baterií

Ukázka rozebrané baterie - příprava na repasiNabízíme repase, tedy opravu, baterií do ručního nářadí všech značek (Bosch, Narex, Metabo, Makita, Dewalt, Protool, Ryobi, Ferm, Hitachi, Einhell, Fieldman,...). Ať už jde o vrtačky, aku-šroubováky, rázové utahováky či rozbrušovačky, pokud přestane fungovat baterie, nelze s nářadím plnohodnotně pracovat. Právě proto je výhodné baterii opravit - zrepasovat. Také repasujeme a bodujeme baterie pro zabezpečovací techniku i pro záložní světla a mnohé další výrobky.

K repasím i k zakázkové výrobě baterií využíváme kvalitní originální články značky SANYO, která patří k absolutní špičce na trhu průmyslových akumulátorů. Jedná se o technologie NiCd a NiMH. Pro hobby aplikace máme i hobby alternativu, též kvalitních článků a za nižší cenu. Li-Ion baterie do akunářadí, elektrických golfových vozíků, elektrokol i dalších zařízení repasujeme také, v tomto případě volíme články Sony, Sanyo či Panasonic.

Podrobněji na našem specializovaném webu
www.repase-baterii.cz

Výhody repase baterií

Klasické články pro repase NiCd/NiMH baterií - na fotografii články Sanyo 3Ah NiMHOpravit dosloužilou baterii se vyplatí z několika důvodů. Zvláště, pokud se jedná o kvalitní a výkonné nářadí, které může spolehlivě pracovat mnoho dalších let. Jaké jsou tedy další výhody?

  • kvalitní články firmy SANYO - špička v oblasti průmyslových akumulátorů, praxí prověřená kvalita
  • možnost hobby článků pro nenárčné hobby nářadí
  • úspora peněz - úspora proti nákupu nové baterie až 50% (dle výrobce nářadí). Při repasi neplatíte za značku, pouzdro, dopravu a marže prodejcům
  • navýšení kapacity - delší provoz baterie na jedno nabití. Při řádově stejném počtu cyklů uděláte více práce. Tím uspoříte čas i peníze.
  • použití kvalitních článků - možnost dlouhodobé spolehlivosti a výkonu, možnost vyššího výkonu oproti některým neznačkovým replikám
  • ekologické hledisko - ekologická likvidace původních článků, využitím původního obalu není tento ekologickou zátěží.
  • rychlost dodání - protože repase provádíme přímo na naší prodejně, je baterie běžně opravena a otestována během 5 dní
  • 15 let praxe s repasemi baterií

V čem spočívá repase

Repase spočívá zjednodušeně řečeno ve výměně starých článků za nové s využitím původního obalu ze staré baterie. Oprava baterie začíná jejím odborným rozebráním. Vyjmeme původní sestavu článků, zakreslíme polohu jednotlivých článků a podle této předlohy vytvoříme novou sestavu z nových článků. Právě proto je nutné dodat starou baterii kompletní nerozebranou, aby bylo možné okopírovat původní tvar a zapojení. Následuje sbodování článků v baterii na naší profesionální mikro-bodovačce. Jakmile je nová baterie sbodovaná, je nutné doplnit ochranné prvky a připojovací terminál z původní baterie. Poté vše zkompletujeme do původního obalu. Poslední částí celého procesu je také poslední testování a prověření, zda je vše v pořádku.

Zájemci o podrobnější a další informace mohou navštívit náš speciální web, který se repasím věnuje: www.repase-baterii.cz...

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Nabíjecí baterie jsou schopné dodávat obrovský výkon (špičkově i 50A) a proto je nutné odvádět kvalitní práci a zabezpečit, aby se nemohlo přihodit nic nepředvídatelného. Případný zkrat by totiž mohl vézt až k požáru a to nikdo nechce. Právě proto se snažíme o co nejpečlivější a nejlépe odvedenou práci, řádnou izolaci a doplněné kvalitními materiály - kvalitními články i spolehlivými niklovými pásky na jejich spojení, kaptonová páska a speciální silné adhezivní papíry. Děláme ale vše pro to, aby od nás měl zákazník kvalitní a bezpečnou spolehlivou baterii.

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2023. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá pouze nezbytně nutné technické cookies pro zajištění funkčnosti webu.