ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Opravy dálkových ovladačů

S vysokou úspěšností na prodejně opravujeme dálkové ovladače k autům včetně výměny tlačítek v ovladačích. V oblasti oprav dálkových ovladačů máme bohaté mnohaleté zkušenosti a praxi, kdy si poradíme s naprostou většinou závad, často i u vytopených ovladačů. Opravy dálkových ovladačů znamenají jemnou precizní práci a svojí podstatou servis nelze provádět na počkání. Přesto se snažíme dálkové ovladače opravit v nejkratším možném čase, chápeme, že bez automobilu nelze jezdit do práce a podobně.

Opravou zajistíme, že ovladač bude vysílat na správné frekvenci s dostatečným výkonem. Je-li to třeba, vyměníme v ovladači také baterii (baterie) nebo i tlačítka.

Upozornění: Po opravě ovladače může být třeba provést znovu spárování ovladače s autem, to se provádí buď manuálně předepsaným postupem několika přesných kroků nebo v některém autoservisu pomocí diagnostiky. Případné spárování s autem neprovádíme, to si zajišťuje zákazník samostatně a na své náklady.

Zároveň provádíme výměny baterií v dálkových ovladačích. Na nabídku všech druhů baterií se naše prodejna specializuje a máme tak běžně skladem naprostou většinu baterií renomovaných výrobců v dostatečné jakosti (dostatečně čerstvé a spolehlivé baterie), které se v ovladačích používají.

Upozornění: Po výměně baterie v ovladači může být u některých ovladačů nutné provést nové párování s autem a to buď manuálním postupem nebo za pomoci autoservisu.

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2023. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá pouze nezbytně nutné technické cookies pro zajištění funkčnosti webu.