ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Výměna baterií v dálkových ovladačích

Dálkové ovladače k automobilům jsou malé a stejně tak jsou malé i baterie, které tyto ovladače napájí. Téměř u všech ovladačů lze tyto baterie vyměnit bez nutnosti destrukce obalu ovladače. Naše prodejna se na baterie specializuje, máme tedy skladem naprostou většinu i speciálních baterií atypických rozměrů.

Výměnu baterií v dálkových ovladačích lze provézt na prodejně prakticky na počkání. Podle baterií v ovladači cena za výměnu vychází běžně od 100Kč.

V některých nerozebíratelných ovladačích je místo baterie akumulátor (např. DO BMW). V tomto případě je nutné obal ovladače rozříznout a nechat jej u nás na prodejně, akumulátory do těchto ovladačů musíme nejprve objednat, cena je potom v řádu několika stokorun a sdělíme Vám ji předem k odsouhlasení. Dle našich zkušeností u těchto ovladačů nebývá akumulátor problémem, tedy výměnou akumulátoru nemusí dojít k odstranění problému.

Upozornění: U některých ovladačů je třeba po otevření a výměně baterie provézt znovuspárování ovladače a automobilu. To se provádí manuálním postupem dle daného vozu nebo v autoservisu; toto spárování si již zákazník musí zajistit samostatně, není součástí výměny baterie v ovladači.

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2023. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá pouze nezbytně nutné technické cookies pro zajištění funkčnosti webu.