ELTECHNIK Chrudim

prodej elektronických součástek, servis elektroniky, repase baterií

Výměna tlačítek dálkových ovladačů

Velice častou závadou dálkových ovladačů k automobilům je opotřebované tlačítko. Případně odloupnuté či jinak mechanicky poškozené tlačítko u ovladačů s poškozenou gumovou či plastovou dotykovou plochou obalu ovladače. U většiny dálkových ovladačů se jedná o speciální provedení SMD tlačítek, která nejsou běžně dostupná. Náš servis má většinu těchto tlačítek běžně skladem a můžeme Vám tak nabídnout jejich odbornou výměnu.

Běžná tlačítka máme k prodeji i na naší prodejně. Speciální tlačítka používaná jen v těchto dálkových ovladačích samostatně neprodáváme, máme je naskladněná pouze jako materiál pro servis.

Servis není prováděn na počkání, je třeba na prodejně sepsat zakázkový list a ovladač tu nechat, než jej kolega ze servisu opraví. Myslete tedy na to, abyste jej přinesli pěšky, přivezli jiným autem a nebo měli u sebe i druhý ovladač k autu.

Upozornění: U některých ovladačů je třeba po odpojení baterie provézt opětovné spárování s automobilem. To se provádí buď mauálním postupem pro daný automobil a nebo v autoservisu; zákazník si případné spárování musí následně zajistit samostatně.

 

Jsme na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

ELTECHNIK na facebooku

přidejte si nás a nepřijdete o aktuality

 

Naše další weby a činnosti: www.repase-baterii.cz

design: www.stigro.cz

Copyright © 2018-2023. All Rights Reserved.

Upozornění:

Tento web používá pouze nezbytně nutné technické cookies pro zajištění funkčnosti webu.